


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина однодверна зі скляними поличками та фасадами стане придатним місцем для зберігання посуду та декоративних предметів. Завдяки вигнутим ніжкам вітрина не створює відчуття захаращення простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Покриття | Бейц |
| Тип вітрини | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | МДФ фарбований, МДФ шпонований, натуральне дерево, скло |
| Декоративні елементи | скло, МДФ, натуральне дерево |
| Корпус | МДФ фарбований, натуральне дерево, натуральне дерево покрите шпоном, МДФ шпонований |
| Задня стінка | дзеркало, МДФ, натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1050 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2170 мм |
- Ціна: 56 400 ₴



