




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Буфет Рейчел це один із найнеобхідніших предметів меблів у їдальній кімнаті. Місткий елемент меблів виготовлений із високоякісного, лакованого МДФ обладнаний чотирма дверцятами, які встановлені на металеві петлі з м'яким закриванням. 2 крайні модулі не мають жодних додаткових перегородок і дають можливість складати великогабаритні предмети.Шикарна та міцна стільниця виготовлена зі спеціального матеріалу схожого на пластик. Золото має дуже красивий вигляд на декоративних елементах..Нічого зайвого, щоб відривало від прекрасного та самодостатнього дизайну цього шедевра!
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | буфет |
| Форма буфета | прямой |
| Форма серванта | прямой |
| Количество дверок | 4 шт |
| Тип фасада | прямой |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Joss |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Дополнительные характеристики | |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ крашеный, натуральное дерево, МДФ |
| Фасады | МДФ крашеный, натуральное дерево |
| Задняя стенка | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | МДФ ламинированный, МДФ, натуральное дерево, металл |
| Габаритные размеры буфета | |
| Ширина буфета | 2000 мм |
| Глубина буфета | 500 мм |
| Высота буфета | 930 мм |
- Цена: 48 000 ₴


Отправка с 28 мая 2026
