



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Эксклюзивный обеденный стул выполнен из металла и оббит велюровой тканью черного цвета .Эргономичная форма данной модели позволяет удобно расположится на нем и отдохнуть. Благодаря удобной мягкой спинке и широкому сидению такой стул позволяет сидеть с повышенным комфортом. Стильные металлические черные ножки имеют эксклюзивный итальянский дизайн.
РАЗМЕР СТУЛА 43х45х80см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Так |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина табуретки | 550 мм |
| Висота табуретки | 950 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Вага | 5 кг |
| Висота спинки | 45 мм |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | софтформінг |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Ширина сидіння | 520 мм |
| Глибина сидіння | 550 мм |
- Ціна: 3 500 ₴


Відправка з 20 травня 2026
