




Крісло-реклайнер ідеальне для тих, хто любить відпочивати з комфортом.
Зовнішній вигляд
Розміри крісла реклавера: 1120 х 1000 х 990 мм.
Крісло м'яке Мілтон має приголомшливий вигляд і доповнить будь-яку кімнату: спальну, вітальню, кабінет. М'які товсті подушки із сучасним наповнювачем миттєво відновлюють свою форму, що дає змогу уникнути просідання матеріалу згодом. Коли ви сідаєте в це крісло — ви відчуваєте, як подушки немов обіймають вас.
Зверніть увагу, що ми пропонуємо вам нашу новинку як оббивку — велюрову сіру тканину з мармуровим ефектом.
Функціонал
Каркас виготовлений із металу, конструкція обладнана механізмом реклайнер, який розкладає крісло в такий спосіб, що під ногами опиняється зручна підставка, а спинку можна встановити в будь-якому положенні, аж до горизонтального. Рішення купити м'яке крісло Мілтон оцініть не тільки ви, а й люди, які живуть із вами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | США |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 112 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Основа сидіння | меблеві пружини |
| Декоративні елементи | метал |
| Ніжки | сталь |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | штучний латекс, пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан, натуральний латекс |
- Ціна: 29 775 ₴







