

Зовнішній вигляд
Ці меблі потішать шанувальників класики та поціновувачів стилю своїм ексклюзивним іспанським дизайном і високою якістю . Двері вітрин прикрашають кришталеві скла з фасетом. Бічні панелі вітрин також скляні, що робить візуально ці меблі прозорішими. Скляні полиці виготовлені з гартованого скла завтовшки 8 мм і встановлені на металевих , що містить головки золотого кольору. У стельовій частині вітрин є LED-підсвітка.
Розмір
Вітрина 4-дверна - 1900 х 480 х 2330 мм
Матеріали
Меблі виготовлена з дерева та МДФ, покрита захисним прозорим лаком. Скляні фасади й бічні панелі вітрин зроблені з гартованого скла з фасетами по периметру. На дверцятах встановлені металеві петлі із системою плавного зачинення. Меблі постачаються в розібраному вигляді та ретельно перевіряється перед відвантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | радіусний |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Метабокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | МДФ плівковий, натуральне дерево |
| Фасади | скло в рамі з натурального дерева, натуральне дерево, скло |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | загартоване скло, метал |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1900 мм |
| Глибина вітрини | 480 мм |
| Висота вітрини | 2330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип комплекту | стандартний набір |
- Ціна: 89 000 ₴


Відправка з 01 липня 2026
