
Розкішний і комфортний туалетний стіл «Леді» створений для тих, хто любить гарні меблі та бажає зробити домашній інтер'єр ошатним і дорогим. Меблі виготовлені в сучасному стилі. Привертає до себе увагу завдяки багатому та складному оздобленню. Ці меблі прикрасять будь-яку кімнату і буде прекрасним місцем для зберігання безлічі різних предметів.Благодаря своїм не глибоким розмірам може застосовуватися в коридорах і передпокої.
Зовнішній вигляд
Розміри туалетного столика: 120 х 40 х 78 см
Чудовий зовнішній вигляд поєднується з чудовими експлуатаційними характеристиками.
Матеріали
У дизайні цієї колекції використаний товстостінний метал золотого кольору. Спеціальний стійкий лак забезпечує глянсове покриття з глибоким блиском. Меблі розраховані на тривалий термін експлуатації, зручні та практичні у використанні. Виготовлена з винятково якісних матеріалів від найкращих світових виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |
| Декоративні елементи | МДФ, метал |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
- Ціна: 12 000 ₴


Відправка з 04 липня 2026
