
Обідній стіл Вітні — це сучасний італійський стиль. Він прикрасить вашу кухню та їдальню. Краса, надійність і зручність — це основні принципи цього стола. Ретельне вивчення потреб клієнтів, італійські традиції та підбір якісних матеріалів дали змогу створити цей зручний і практичний обідній стіл.
Зовнішній вигляд
Велика прямокутна біла стільниця з овальними краями практична та приємна на ошуп. Надійна платформа слугує основою та ніжкою. Ее форма дає змогу вільно розпобігатися за столом без жодних незручностей.
Розмір столу 2000 х 100 х78 см
Матеріали
Стільниця виготовлена з МДФ і ламінована в білий колір з ефектом мармуру за спеціальною технологією. Зверху її захищає пластик за принципом кухонних технологій. Лакове багатошарове покриття є чудовою прикрасою й надійним захистом цієї моделі обіднього столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Бейц |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Білий |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Вага | 45 кг |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований, МДФ покритий пластиком |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований, натуральне дерево, метал |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований, масив дерева, Метал |
| Фасади | МДФ фарбований, натуральне дерево, МДФ покритий пластиком |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
- Ціна: 52 400 ₴


Відправка з 03 червня 2026
