-5%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий обідній стіл у стилі LUXURY – гармонія вишуканості та витонченого дизайну
Цей стіл стане центром уваги у будь-якому інтер'єрі, створюючи атмосферу розкоші та легкості.
✔ Біла мармурова стільниця
Елегантна кругла стільниця із білого мармуру з натуральним малюнком втілює ідею чистоти, світла та шляхетності. Поверхня стійка до повсякденного використання та легко очищається.
✔ Вишукана золота ніжка у формі пелюсток
Центральна опора у вигляді пелюсток, що розкриваються, виглядає неймовірно повітряно і стильно. Розкішне золоте покриття надає столу особливої витонченості і робить його справжнім арт-об'єктом в інтер'єрі.
✔ Ідеальна форма для спілкування
Кругла форма столу створює затишну атмосферу для спілкування та робить його ідеальним вибором як для сімейних обідів, так і для прийому гостей.
✔ Сучасна розкіш для вашого інтер'єру
Цей стіл чудово доповнить обстановку в стилях Luxury, сучасний мінімалізм, ар-деко або неокласика.
Виберіть не просто стіл - виберіть витвір мистецтва, який підкреслить стиль вашого будинку і створить простір для найтепліших зустрічей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий камінь |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 70 кг |
| Товщина стільниці | 50 мм |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральний камінь |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Фасади | метал |
- Ціна: 47 401,20 ₴
- В наявності
- Код: Уд-06
Обідній стіл круглий 130 см мармуровий на золотій ніжці Вустер
49 896 ₴
47 401,20 ₴
- +380 (50) 177-88-55Юрій
- +380 (50) 551-20-61Магазин в Києві
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю



