




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина 2-дверна Савона зроблена в класичному стилі з якісних матеріалів у кольорі слонової кістки.Різні декоративні елементи прикрашені золотом. 2 скляні дверцята в нижній свій частині виготовлені глухими та прикрашені ліпленим декором із квітковою інкрустацією в центрі.Стікла на дверцятах мають незвичайну форму та фасет на всьому периметрі. Бічні різні пилястри в нижній свій частині переходять у гарні, високі ніжки, які також прикрашені позолотою.
| Розмір: 1030*515*2326 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Білий з золотою патиною |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ плівковий, МДФ фарбований |
| Задня стінка | ХДФ, дзеркало |
| Декоративні елементи | скло, МДФ, МДФ ламінований |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1030 мм |
| Глибина вітрини | 515 мм |
| Висота вітрини | 2326 мм |
- Ціна: 64 260 ₴



Відправка з 11 липня 2026
