




Сучасний тримісний диван із двома посадковими місцями — це ефектне дизайнерське рішення, що надає інтер’єру ультрасучасного характеру.
Попри формат тримісного дивана, модель має два широкі сидіння, завдяки чому виглядає більш архітектурно, лаконічно та преміально. Прямі лінії, чіткі пропорції й стриманий силует формують стильний акцент у сучасному просторі.
Диван оснащений реклайнер-механізмами з чотирма моторами: два відповідають за підйом і регулювання зони ніг, ще два — за положення підголівників. Це дозволяє максимально точно налаштувати положення тіла для відпочинку, читання чи перегляду телевізора, забезпечуючи високий рівень комфорту.
Широкі м’які підлокітники додають зручності та відчуття масивності, а стильні дерев’яні ніжки вносять теплий акцент і візуальну легкість, гармонійно поєднуючись із сучасною формою дивана.
Окрему увагу привертають геометричні декоративні шви, які підкреслюють архітектуру моделі та її сучасний стиль. Якісні матеріали й продумана ергономіка роблять цей диван ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, технологічність і актуальний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Телескоп |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Глибина посадкового місця | 57 см |
| Властивості тканини | Easy clean, Стійка до вигоряння |
| Кількість предметів | 3 |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Висота ніжок | 10 см |
| Вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підстава спального місця | металева сітка |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Декоративні елементи | метал |
| Каркас | Метал |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | штучний латекс |
| Подушка сидіння | меморіформ, пінополіуретан |
| Подушка спинки | струттофайбер, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | не знімні |
| Знімні чохли | не знімні |
| Габаритні розміри 3-го дивана | |
| Довжина 3-го дивана | 195 см |
| Глибина 3-го дивана | 105 см |
| Висота 3-го дивана з урахуванням спинки | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 195 |
| Глибина дивану | 105 |
- Ціна: 96 850 ₴




Відправка з 26 липня 2026
