




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван кутовий Араго створений для прихильників глибокого та м'якого дивана. Його пухнасті і дуже м'які форми обіймають вас з усіх боків. Висока та також дуже м'яка спинка відразу ж підтримує вашу голову, як штовхнуло ви стали на цей диван.он прекрасний у всіх відносини — каркас дивана зроблений із масиву дерева твердих сортів.В кожній деталі видно турботу про його майбутнє господаря — строчки ідеальні, рівні та все на своїх місцях, що надає зовнішню спокійну картину сприйняття всього дивана. В цієї моделі добре виглядають спокійні однотонні тканини типу стриженого велюру.Спальне місце представлене надійним і зручним викатаним механізмом типу "дельфін". Легким рухом руки та диван перетворюється в справжнє ліжко зі спальним місцем 122х195.ще один комплімент від моделі Араго — це шухляда для білизни, яка зручно розмістилася під сидінням крісла.
розмір кутового дивана 305х180х100 см
розмір спального місця 125 х 210 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 250 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Висота спального місця | 25 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | меблеві пружини |
| Підлокітник | фанера |
| Опори | дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | металева сітка |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Так |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Газетниця | 1 шт. |
| Висувна корзина «карго» | 1 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 305 |
| Глибина дивану | 180 |
- Ціна: 35 000 ₴





Відправка з 27 травня 2026
