




Сучасний кутовий диван із шезлонгом — це стильне та функціональне рішення для комфортного відпочинку в інтер’єрі будь-якого рівня.
Диван виконаний у формі літери L, що дозволяє зручно зонувати простір і створити затишну лаунж-зону. Шезлонг дає можливість витягнутися на повний зріст і ідеально підходить для релаксу. Високі металеві ніжки додають конструкції легкості та сучасного характеру, а також полегшують прибирання і візуально «розвантажують» простір.
Головною особливістю моделі є зсувні спинки, які регулюються по глибині. Завдяки цьому диван легко трансформується: у стандартному положенні він зручний для сидіння, а при зміщенні спинок углиб утворюється надзвичайно глибоке посадкове місце — майже як повноцінна зона для відпочинку.
Посадка м’яка та ергономічна, з використанням якісних наповнювачів, що забезпечують правильну підтримку та довговічність. Продумана конструкція й підвищений комфорт роблять цей диван ідеальним як для щоденного використання, так і для повноцінного релаксу.
Такий диван гармонійно впишеться в сучасні інтер’єри — від мінімалізму до преміального urban-стилю, поєднуючи естетику, комфорт і технологічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Телескоп |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Велюр, Натуральна шкіра |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 5 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Властивості тканини | Easy clean, Стійка до вигоряння |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота з урахуванням спинки | 89 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 89 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Висота ніжок | 15 см |
| Вага | 100 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Висота від підлоги | 43 см |
| Висота спального місця | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підстава спального місця | меблеві пружини |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Декоративні елементи | метал |
| Каркас крісла | металевий профіль |
| Каркас шезлонга | дерев'яний брус |
| Основа сидіння | панцирна сітка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | штучний латекс |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | сидіння |
| Знімні чохли | сидіння, спинки |
| Рівні регулювання кута нахилу спинки | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 212 |
| Глибина дивану | 105 |
- Ціна: 95 000 ₴






Відправка з 26 липня 2026
