


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл Паула — 100% MADE IN PORTUGAL зі стільницею з кераміки виготовлений у стилі "модерн" і прекрасно впишеться в сучасний інтер'єр. Висока якість, прекрасний дизайн і унікальний розмір роблять його однією з найпопулярніших моделей у нашому магазині.
Чому ми рекомендуємо купити обідній стіл Паула:
це стіл великого розміру за гарною ціною
Найкращі сучасні матеріали
Стіл розкладний - варто легко потягнути за один бік і розкладить вбудовані елементи.
Характеристики 200 (300) х 99 х 75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Португалія |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 3000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | керамічна плитка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина столу | 9900 |
| стиль меблів | модерн, бароко |
- Ціна: 56 000 ₴



