



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
сучасний модульний диван "Грант"
По-справжньому комфортний будинок той, у якому є гарні та красиві м'які меблі. Вона доречна в спальні, кабінеті та навіть на кухні. А без стильного дивана у вітальні й зовсім не обійтися.
Модерновий диван зроблений іспанськими майстрами дає змогу дуже комфортно на ньому відпочивати , завдяки його великим і м'яким формам. Великий вибір оббивок дасть змогу створити ваш індивідуальний власний дизайн під ваш особистий інтер'єр. Всі оббивні матеріали тільки від найкращих іспанських та італійських будинків тканини.
найсучасніші, міцні, мийні і модні тканини
різні види обробки
широкий вибір розмірів і комплектації
іспанська сучасний дизайн і виробництво
надійність і комфорт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Диван прямий | 3-х місний, 2-х місцевий |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Крісло (не розкладне) | 1 шт. |
| Журнальний столик | Ні |
| Кавовий столик | Ні |
| Сервірувальний столик | Ні |
| Габаритні розміри 3-го дивана | |
| Довжина 3-го дивана | 195 см |
| Глибина 3-го дивана | 105 см |
| Висота 3-го дивана з урахуванням спинки | 110 см |
| Габаритні розміри кутового дивана | |
| Довжина кутового дивана | 350 см |
| Глибина дивану | 250 см |
| Висота кутового дивана з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння дивану | 45 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 100 см |
| Глибина крісла | 100 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Алькантара |
| Наповнювач | Штучний латекс |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративних подушок | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| матеріал | тканина |
| стиль меблів | класика, східний |
- Ціна: 152 000 ₴


Відправка з 26 червня 2026
