
Спальний гарнітур у класичному італійському стилі бароко — це розкішне та виразне рішення, створене для інтер’єрів із палацовою естетикою.
Центральним елементом композиції є ліжко з масивним декоративним оформленням: по всьому периметру воно прикрашене великими різьбленими дерев’яними елементами, а узголів’я увінчує велика виразна центральна корона. М’яка частина узголів’я оббита шкірою та виконана в техніці капітоне, декорована кристалами Swarovski, які додають блиску та підкреслюють преміальний характер виробу.
Усі елементи гарнітура виконані в світлому молочному відтінку, що створює відчуття легкості та гармонії. Фасади приліжкових тумбочок і туалетного столика щедро оздоблені ліпними дерев’яними декорами: витончені завитки, рослинні мотиви та об’ємні елементи формують насичений класичний образ. Усі декоративні деталі покриті золотом, що підсилює ефект розкоші та надає гарнітуру завершеного, урочистого вигляду.
Такий спальний гарнітур ідеально підійде для інтер’єрів у стилі класика або бароко, створюючи атмосферу затишку, статусності та вишуканої аристократичності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Колір | Пісочний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Категорія оббивної тканини | 10 категорія |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Береза |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 226 см |
| Ширина ліжка | 223 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 188 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | МДФ фарбований |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево покрите шпоном |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 137 см |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліжко | двоспальне |
| Ширина комода | 130 |
| Глибина комода | 45 |
| Висота комода | 75 |
| Ширина тумби | 70 |
| Глибина тумби | 52 |
| Висота тумби | 65 |
| Довжина столика | 140 |
| Глибина столика | 57 |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 78 |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Дзеркало | 0 шт. |
| Пуф | 0 шт. |
| Шафа-купе | 0 шт. |
| Туалетний столик | False |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 180 см |
| Комод | 0 шт. |
| Ортопедична основа (ламелі) | True |
| Матрац | False |
| Кресло | 0 шт. |
| Шафа пенал | 0 шт. |
| Тумба під теле-відео апаратури | 0 шт. |
| Шафа кутова | 0 шт. |
| Канапа | 0 шт. |
- Ціна: 177 525 ₴


Відправка з 23 серпня 2026
