




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Камелія – це розкіш, втілена в меблів.
Периметр стільниці і талії ніжок прикрашає металевий декор золотого кольору . Стільниця являє собою гладко відполірована матеріал який покритий захисним глянсовим лаком і не боїться механічних пошкоджень., На цьому матеріалі не залишається слідів від предметів і доглядати за такий стільницею легко за допомогою простих засобів для чищення.
Переваги столу Камелія :
1. Натуральні матеріали
2. Висока зносостійкість
3. Стійкість до перепадів температури
4. Опір до стирання
5. розмір 200 х 110 х 80
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 800 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | МДФ, натуральне дерево, метал |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований, масив дерева, Метал |
| Фасади | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 47 564 ₴


Відправка з 25 червня 2026
