


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний кутовий диван Гелео зі зручним механізмом трансформації — книжка, для щоденного сну. Повноцінне спальне місце 140 * 210 . Каркас дивана виготовлений із натурального дерева . Наповнення — пружинний блок і високоміцний пінополіуретан. Під сидінням міститься ніша для білизни. Нижнюю лицьову частина дивана і шезлонга прикрашає дерев'яний молдинг і стильні дерев'яні ніжки . Диван дуже зручний і практичний. Великий вибір розмірів, тканин і декоративних оздоблень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | лівий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | гнута фанера |
| Опори | дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 210 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Висота спального місця | 25 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, меблеві пружини, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | не знімні |
| Знімні чохли | не знімні |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Так |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| стиль меблів | лофт |
| Довжина дивану | 244 |
| Глибина дивану | 183 |
- Ціна: 42 600 ₴


Відправка з 11 травня 2026
