




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумбочка Сіті виготовлена в сучасному стилі. Завдяки універсальному контрастному забарвленню виріб чудово поєднується зі спальнями, виготовленими у світлих і темних тонах. Тому купити тумбочку в спальну кімнату — чудове рішення. Такий виріб матиме оригінальний вигляд, тому доповнить інтер'єр і буде дуже практичною в експлуатації.
Матеріали
Тумбочка приліжкова Сіті зроблена з МДФ і покрита глянсовим лаком, який має стильний вигляд і водночас виконує захисну функцію. Тумбочка має одну шухляду та нішу з відкритою задньою стінкою. Як оздоблення бічних панелей використано спеціальне покриття, що імітує шпон дерева зебрано коричневого кольору з ексклюзивним малюнком під натуральне дерево.
РОЗМІР 45х49х48
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | метал |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фасаду | прямий |
| Ширина тумби | 45 |
| Глибина тумби | 49 |
| Висота тумби | 48 |
| Тип тумби | пряма |
| Комод | 1 шт. |
| Вбудований бар | Немає |
| Довжина (ширина) стінки | 560 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 450 мм |
| Секція під телевізор | Немає |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Немає |
| Антресоль | Немає |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | МДФ покритий лаком |
| Корпус тумби | МДФ ламінований |
| Фасады тумбы | МДФ фарбований |
- Ціна: 5 900 ₴





