




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буфет Ермітаж це один із найнеобхідніших предметів меблів у їдальні кімнаті. Місткий елемент меблів виготовлений із високоякісного, лакованого МДФ обладнаний чотирма дверцятами, які встановлені на металеві петлі з м'яким закриванням. 2 крайні модулі не мають жодних додаткових перегородок і дають змогу складати предмети навіть дуже великих розмірів. А центральний відсік має полиці, які можуть встановлюватися на різній висоті для того, щоб підлаштуватися під потреби свого господаря.Шикарна та міцна стільниця виготовлена зі спеціального матеріалу схожого на пластик, який застосовується в кухонних технологіях і має структуру під шкіру пітона. Сусальне золото 24 К має дуже красивий вигляд на розрізних елементах ніжок,центрально короні вигляді ручок і крайки стільниці.Нічого зайвого, щоб відривало від прекрасного та самодостатнього дизайну цього шедевра!
Розмір:
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | буфет |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Біле дерево |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево, МДФ, МДФ плівковий, МДФ фарбований, метал |
| Фасади | скло, МДФ профіль, натуральне дерево, МДФ плівковий, МДФ фарбований, метал |
| Задня стінка | дзеркало, ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | натуральне дерево, пластик, МДФ, метал, скло |
| Габаритні розміри буфету | |
| Ширина буфету | 1670 мм |
| Глибина буфету | 440 мм |
| Висота буфету | 890 мм |
| Габаритні розміри серванта | |
| Ширина серванта | 2000 мм |
| Глибина серванта | 560 мм |
| Висота серванта | 2300 мм |
- Ціна: 69 500 ₴



