
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на стелю на 10 ріжків виконана в класичному стилі з металу та кришталевого скла. Вона найкраще пасуватиме до класичних інтер'єрів або до дизайну бароко. Люстра має багато вишуканих декоративних елементів, що виконані в білому кольорі. Вона прикрасить вашу вітальню і зробить її ще більш розкішною.
Розміри люстри: 1000-1300 (висота) х 950 (діаметр) мм
Електричний патрон стандарту Е14 розрахований на потужність 40Вт при напрузі 220В.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2000 г |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 95 см |
| Діаметр | 95 см |
| Довжина | 95 см |
| Діаметр стельової чаші | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Joss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал, кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 100 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Білий |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Потужність | 36 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G13 |
| Діаметр трубки | 23 мм |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Напруга | 220 В |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби ламп | 10000 годину |
| Основні | |
| Тип | стельова |
- Ціна: 8 500 ₴



