

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оббивка лицьової частини виготовлена з екошкіри сніжно білого кольору, а на задній частині спинки молочно-білий велюр. Рама металева, хромована.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів | 1 |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | В зібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Додаткова меблі | |
| Тумба під ТВ | Ні |
| Тумба під аудіо - і відеотехніку | Ні |
| Журнальний столик | Ні |
| Кавовий столик | Ні |
| Сервірувальний столик | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | софтформінг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 610 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Глибина сидіння | 610 мм |
| Висота спинки | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: 5 600 ₴



