-50%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настольна лампа. Без неї не обходиться жоден інтер'єр. Основа круглої форми хромованого кольору, стильна сучасна ніжка як кришталева колона, круглий плафон з тканини чорного кольору — все це надає родзинку будь-якому інтер'єру. Лампочка відкритого доступу, MAX потужність лампи 100 Вт. Працює від мережі 220 В. Шнур із вимикачем і вилкою йде комплекте . Під замовлення великий вибір оздоблень для основи та для абажурів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 100 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір плафона | Чорний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Вага | 3 г |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
- Ціна: 4 975 ₴



