


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне обіднє крісло сподобається Вам завдяки красі та зручності. Оформлений у світлих тонах, м'який спинкою і глибокою посадкою для сидінь, він огортає вас комфортом, зручною посадкою та якістю. Ексклюзивні елементи, як-от закруглена м'яка спинка, широке м'яке сидіння і золоті ніжки, привнесуть досить вічних штрихів, у Ваш неповторний інтер'єр.
• каркас із металу
• Сидіння м'яке, глибоке.
• Спинка заокруглена, м'яка, висока.
• Поліфайбер — прошарок цього матеріалу забезпечує плавне занурення в стілець і робить його «як новий» відразу після того, як ви з нього встали
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Рожевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Спинка | поліестерова тканина, метал |
| Сидіння | велюр, софтформінг |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 3 520 ₴



