


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Ширина - 500 мм
Высота - 850 мм
Глубина – 450 мм
Высота посадки - 490 мм
Глубина посадки - 430 мм
Гарантийный срок – 12 месяцев для дома
Каркас: гнутая фанера, пенополиуритан 25-28 пл.
Ножки: натуральне дерево
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Каркас крісла | дерев'яний брус |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | штучна шкіра |
| Підлокітник | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 10 400 ₴


Відправка з 05 травня 2026
