

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл із мармуровою стільницею та золотими ніжками, 160×90 см
Елегантний обідній стіл — ідеальне поєднання вишуканого дизайну та надійності. Він стане стильним акцентом в інтер'єрі кухні, їдальні або вітальні.
-
Стільниця: білий мармур, гладко відполірована поверхня зі скошеними краями по периметру — ефектний і практичний елемент, що підкреслює преміальність столу.
-
Ніжки: 4 витончені металеві ніжки у благородному золотому кольорі, вигнутої форми, додають столу легкості та водночас стійкості.
-
Розмір: 160×90 см — зручно розміщує до 6 осіб.
-
Матеріали: натуральний мармур / метал з антикорозійним покриттям.
Такий стіл ідеально підходить як для щоденних обідів, так і для урочистих вечерь, підкреслюючи витончений смак власників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 50 кг |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Мармур |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Фасади | метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
- Ціна: 45 000 ₴


Відправка з 18 червня 2026
