




Розкішний і комфортний туалетний стіл створений для тих, хто любить гарні меблі та бажає зробити домашній інтер'єр ошатним і дорогим на вигляд. Меблі виготовлені в класичному стилі. Привертає до себе увагу завдяки багатій і складній обробці. Ця меблями прикрасить будь-яку спальню й буде прекрасним місцем для зберігання безлічі різних предметів.Благодаря своїм не глибоким розмірам може застосовуватися в коридорах і передпокою
Зовнішній вигляд
Розміри туалетного столика: 1615 х 434 х 860 мм
Туалетний стіл у спальню містить дзеркало та пуф. Чудовий зовнішній вигляд поєднується з чудовими експлуатаційними характеристиками.
Матеріали
У дизайні цієї колекції використано стовідсоткове сусальне золото. Спеціальний стійкий лак забезпечує глянсове покриття з глибоким блиском. Меблі розраховані на тривалий термін експлуатації, зручні та практичні у використанні.. Виготовлена з винятково якісних матеріалів — деревини та МДФ. Купити туалетний стіл можна на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 2 шт. |
| Висувний ящик | 8 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Висота дзеркала | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ покритий пластиком |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, МДФ |
| Фасади | МДФ плівковий, МДФ фарбований |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 161 см |
| Глибина столика | 43 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 86 см |
- Ціна: 23 237,50 ₴




