




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви любите розвалитися на м'якому дивані із заниженою посадкою і збільшеним розміром глибини сидіння то вам сподобається це сучасний і стильний диван Міріам. У ньому є все, що необхідно для комфортного сидіння. Великі м'які подушки на сидіннях, спинках і підлокітниках гарантують повний релакс. А розкладний механізм єврокнижка дозволить перетворити ваш диван на повноцінне двоспальне м'яке ліжко. У ліжку є зручні ящики для зберігання різних предметів.
Комплектація дивана
-приховані маленькі ніжки
-пара декоративних подушок-валиків
Додаткова інформація про диван
-м'яка велюрова тканина
-тканина із захистом від подряпин
-тканина з водовідштовхувальним ефектом
-високоякісний наповнювач сидінь та подушок
-модулі із натурального дерева
-металева фурнітура
Вам сподобалося? Бронюйте престижний, м'який і зручний диван за вигідною ціною. Натисніть "КУПИТИ" або дізнайтеся спеціальні ціни для дизайнерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Теракота |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Висота ніжок | 2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 220 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 40 см |
| Висота спального місця | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | меблевий щит, натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | Пінополіуретан латексний |
| Підлокітник | дерев'яний брус, гнута фанера, ДВП, фанера |
| Опори | дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Немає |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | сидіння, спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 305 |
| Глибина дивану | 114 |
- Ціна: 45 000 ₴







Відправка з 02 травня 2026
