




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зірковий матрац, виготовлений за особливою технологією! Завдяки знімній прокладці на блискавці, яка забезпечує максимальний комфорт для здорового сну, і повній ортопедичній губчастій структурі ви відчуєте перевагу правильного вибору перед сном.
СКЛАД ОРТОПЕДИЧНОГО МАТРАЦЮ ГАМІЛЬТОН
вентильована тканина
гіперпаролон
м'яке волокно
пружини бонель
не мнуча тканина
знімний чохол на змійці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Висота | 28 см |
| Кількість зон жорсткості матраца | 4 |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Допустима різниця у вазі | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Особливості | Посилені кути, Вишивка, Охолоджуючий ефект |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
- Ціна: 37 000 ₴



