


Спальний гарнітур Равена поєднує в собі палацову розкіш епохи раннього класицизму та нотки домашньої садиби. Матова оздоблення кольору слонової кістки ідеально поєднується із золотою патиною на різних елементах. Для того щоб ще більше підкреслити багатство цих меблів стільниці та фасади прикрашені ручною кольоровим розписом . Вишукані меблі для спальні припаде до смаку тим, хто любить розкішні класичні спальні гарнітури в стилі бароко. Виголов'я двоспального ліжка оббите м'якою приємною тканиною з капітонами и прикрашене ручною різзю із золотим декором. Округлі класичні форми ліжка тішать око і налаштовують на відпочинок і чудовий настрій. Кожен елемент у спальні має розкішні різальні деталі, виготовлені вручну. . Вона потішить шанувальників класики та поціновувачів розкоші своїм ексклюзивним і багатим дизайном, високою якістю й довговічністю. Це ідеальні меблі для тих, хто віддає перевагу розкоші та багатству.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Країна виробник | Італія |
| Комплектація спального гарнітуру | З дзеркалом, З приліжковою тумбою, З туалетним столиком |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Пуф | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ |
| Каркас ліжка | МДФ, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 222 см |
| Ширина ліжка | 210 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 195 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 215 см |
| Глибина шафи | 63 см |
| Висота шафи | 253 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 170 см |
| Глибина столика | 54 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 83 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 200 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 70 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 70 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 124 см |
| Висота дзеркала | 120 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
- Ціна: 169 560 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 8327
Відправка з 09 вересня 2026Італійська класична спальня слонова кістка Равенна
169 560 ₴/комплект
- +380 (50) 177-88-55Юрій
- +380 (50) 551-20-61Магазин в Києві



