



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичні елітні меблі для вітальні Ермітаж, вирізняється бездоганним стилем виконання та стриманою аристократичною розкішшю. У процесі виготовлення меблів використовуються тільки нешкідливі лакофарбові матеріали на водній основі, не викликають алергічних реакцій, але забезпечують глибокий насичений колір і приємний блиск.
4-дверна вітрина Ермітаж обладнана скляними дверцятами, а також багатим золотим декором, внутрішнє наповнення — скляні полички, фурнітура — метал.
Доступна в горіху та в білому кольорі.
| Розмір 1887*513*2228 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Покриття | Лак |
| Тип вітрини | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий, МДФ фарбований, МДФ покритий пластиком, скло, метал |
| Декоративні елементи | скло, МДФ, МДФ ламінований |
| Корпус | МДФ |
| Задня стінка | ХДФ, дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1887 мм |
| Глибина вітрини | 513 мм |
| Висота вітрини | 2228 мм |
- Ціна: 49 990 ₴



